Şirket Hikayemiz

Area Group, 2015 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurucuları Türkmenistanlı olan yabancı sermayeli bir firma olarak 2015’ten bugüne ambalaj ve matbaa sektöründe hizmet vermekteyiz.

Biz Kimiz?

Yurtdışından ithal ettiğimiz çeşitli ölçü ve ebatlarda bobin kağıtların hem yurtiçi hem de yurtdışı satışını gerçekleştirmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız, yüksek kalite ürünleri hizmetinize sunmanın yanı sıra, ambalaj ve matbaa sektöründe geniş bir ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

Firmamızla ilgili altını çizmemiz gereken bir diğer önemli unsur ise, yurtdışından ithal ettiğimiz bobin kağıtlarına, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kesim makinalarımızı kullanarak yeni ölçü ve ebatlar verebilmekteyiz. Bu durum, özellikle matbaa ve ambalaj sektöründe müşterinin ihtiyacına yönelik en iyi hizmeti sunmamızı sağlamakta, dolayısıyla sektörde bizi bir adım öne taşımaktadır.

Misyonumuz

Area Group, yurtdışından ithal ettiği bobin kağıtlarının, çeşitli ölçü ve ebatlarda yurtiçi ve yurtdışı satışını yapmak amacıyla kurulmuştur. Özellikle ambalaj ve matbaa sektöründe müşteri taleplerine yönelik çeşitliliği sunmayı amaçlayan firmamız, kendi kesim makinalarıyla kağıtlara istenilen ölçüleri vererek, yüksek kaliteli ürünlerde çeşitlilik sağlamıştır.
Ambalaj ve matbaa sektörü, sürekli olarak kağıt ihtiyacı oluşturmaktadır. Area Group, ambalaj ve matbaa sektöründeki bu sürekli ihtiyaca yurtdışından tedarik sağlamakta, aynı zamanda müşterilerine kendi istedikleri ebat ve ölçülerde bobin kağıt tedarik edebilecekleri nitelikte hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Günümüz koşullarında, standart üretimlerden çok kendine has ve ayırt edici özellikleri bulunan üretimler tercih edilmektedir. Area Group olarak biz, özellikle matbaa ve ambalaj sektöründe taleplerin yaratıcı ve yenilikçi seçenekler oluşturacağı kanısındayız. Firmamız, bobin kağıt satışında ölçü ve ebat çeşitliliğine önem vermekte, müşteri talebi doğrultusunda kendi kesim makinalarıyla istenilen ölçülerde bobin kağıtları oluşturarak yurtiçi ve yurtdışı satışını gerçekleştirmektedir.

Kağıt üretimi sektöründe üretim kalitesi ve çeşitliliği ile yeni bir sayfa açmakta, hizmete yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Bize Ulaşın

Egemenlik Mah. Aydınlar Cd. No:50/A Işıkkent Bornova-İzmir
Copyright © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım |